Naša ponuka

   Sieťotlač - je jednou z najtradičnejších a svojimi možnosťami využitia aj najuniverzálnejších tlačiarenských techník na potláčanie rôznych materiálov a predmetov. Jej výhodou je možnosť potláčať širokú škálu náročnejších povrchov, ktoré nie sú ideálne rovné a hladké. Na rozdiel od ofsetovej a digitálnej tlače sa neobmedzuje iba na papier a tenké plošné materiály, ale umožňuje potláčať širokú škálu povrchov a tvarov s náročnejšou povrchovou úpravou, problémom nie je ani hrúbka, alebo veľkosť potláčaného produktu. Svojou pôsobnosťou presahuje využitie sieťotlače hranice samotnej polygrafie a jej uplatnenie okrem reklamného priemyslu, nájdeme napríklad aj v technickom. Výkon samotnej tlače, a v konečnom dôsledku aj výrobné náklady sa odvíjajú od potláčaného materiálu, nákladu kusov a farebnosti motívu tlače. Galéria realizovaných prác.

   Ofsetová tlačje nejčastejšie používaná na potlač kalendárov, PF kariet a komplimentiek. Ofsetová tlač prebieha na ofsetovej tlačiarni. Hlavnou výhodou ofsetovej tlače je výborná cena pri vyššom potlačovanom náklade, univerzálnosť použitia a kvalita potlače. Galéria realizovaných prác.

 

   Tampoprint - je technológia, ktorá sa používa na reklamnú či priemyselnú potlač. Je limitovaná veľkosťou predmetu, ale aj motívu, ktorý chceme natlačiť. Potláčať sa dajú plasty, drevo, sklo, keramika, kovy a iné materiály. Možnosť viacfarebnej potlače na rovinných alebo čiastočne zakrivených plochách. Princípom tlače je nanášanie farby pomocou silikónových tampónov na predmet. Touto technológiou sa uskutočňuje potlač reklamných predmetov ako sú perá, zapalovače, drobné rozdávacie predmety alebo darčeky. Galéria realizovaných prác.

   Digitálna tlačDigitálna tlač je technológia, pri ktorej je počítač priamo spojený s tlačovým strojom a medzi súborom v počítači a vytlačeným dokumentom neexistuje žiadny polotovar, ako je film alebo tlačová doska. Oproti iným technológiam sú pri nej výrazne odbúrané náklady na prípravu tlače čo zabezpečuje jej najväčšie výhody:

a) rýchlosť (minimálna doba potrebná k spracovaniu zákazky), 

b) nízke ceny tlače pri malých množstvách - možnosť korekcií počas tlače, stála kvalita a farebnosť (aj pri dotlači), obojstranná tlač. Digitálnu tlač využívame vo výraznej miere aj pri personalizácii dokumentov, ktoré sú tlačené inými technológiami. Využívame ju aj pre tvorbu digitálnych certifikovaných nátlačkov, ktoré zavedením CTP technológii nahradili nátlačky chromalinové. Pri veľkoplošnej tlači je jednou z najviac využívaných technológii. Galéria realizovaných prác.

  Transférová tlačTento nepriamy spôsob potlače je vhodný najmä na viacfarebné alebo náročnejšie motívy. Sieťotlačou sa potláča transferový špeciálny papier alebo fólia, pomocou ktorej sa motív prenáša a fixuje zalisovaním na povrch predmetu. Je vhodná rovnako ako priama sieťotlač na potláčanie textilných, plastových a papierových podkladov. Na povrchu tak vytvára nepriepustnú akoby gumenú vrstvu. Dosahuje sa ňou ale väčšia farebná detailnosť a sýtosť tlačeného motívu. Galéria realizovaných prác.

   Polep na autá - Vyrezávané alebo vytlačené samolepiace nápisy, písmená, logá, ornamenty nalepované na:

- dopravné prostriedky, autá, pickupy, dodávky, kamióny, lietadlá, helikoptéry, lode, člny, bicykle,

- výstavné stánky, panely,

- označenia prevádzok, firiem, kancelárii, veľkoskladov,

- výrobných priestorov až po priemyselné samolepky,

- interiérové a exteriérové informačné systémy z kovu alebo z plastu. Galéria realizovaných prác.

    Tlač na sklo a keramikuGaléria realizovaných prác.

  Výroba reklamných tabúľReklamné tabule patria medzi najrozšírenejšiu formu propagácie spoločností. Vyrábame firemné tabule všetkých veľkostí použitím rezacieho plotra. Tabule sú z tvrdeného plastu, hrúbky závislej od jej veľkosti. Pútavé grafické zobrazenie možno dosiahnuť aj využitím digitálnej potlače. Najčastejšie je reklama vyrobená z vysokokvalitných samolepiacich fólií, ktoré sú potlačené na veľkoplošných tlačiarňach a vyrezané na rezacích plotrochVyužitie plotra je skutočne široké. Je neoddeliteľnou súčasťou výroby reklamných tabúľ, reklamy do výkladov a reklamy na autá. Logo firmy možno vyzerať z farebnej fólie a pomocou tansférovej-prenosonej fólie sa nalepí na povrch tabule alebo auta. Životnosť používaných fólií je 3-5 rokov. Galéria realizovaných prác.

   Výšivky na textilTáto forma prezentácie sa používa výhradne na textílie, tričká, šiltovky, čiapky, uteráky a pod. Logá sú vyšívané na vyšívacích automatoch. Vysoká kvalita nití je zárukou dlhej životnosti a odolnosti voči vysokým teplotám a chemikáliám.

Výšivku je možné realizovať na diely, ale i hotové výrobky, tričká, mikiny, šiltovky, pracovné oblečenie, menovky, košieľky na krst, klubové znaky aj erby. Galéria realizovaných prác.